خرید بی واسطه کالاهای کاربردی از فروشگاه زیلاپیلا

درباره ما

زیلا پیلا از سال 1400 با هدف ایجاد یک پلتفرم برای هنرمندان ماهر و دوست داران هنر ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده است و در این مدت همواره از یک سو حامی هنرمندان خلاق بوده است تا با قرار دادن این آثار در معرض دید مخاطب بستر مناسبی برای ارایه و فروش این محصولات فراهم کند و از سوی دیگر خود را در برابر فراموش شدن و نابودی شاخه های ناب و اصیل هنر ایرانی مسئول دانسته است. زیلا پیلا در ادامه این مسیر تصمیم به توسعه این بستر و راه اندازی یک پلتفرم آنلاین گرفته است تا با گرد هم آوردن و عرضه طیف وسیعی از کالاهای دست ساز، زیبا و کاربردی این بار گامی بسیارها فراتر از مرزهای ایران بردارد و با ارائه این محصولات در چیدمانهایی مطابق با سبک سلیقه خاص زیلا پیلا به دوست داران هنر ایرانی الگوهای ساده و در عین حال بی نظیر از سبک زندگی اصیل ایرانی در دنیای مدرن امروز پدید آورد.

ماموریت زیلا پیلا گردآوری آثار بی نظیر و اصیل هنرمندان ایرانی از سراسر ایران و عرضه این آثار در غالب کالاهایی کاربردی و متناسب با سبک زندگی امروز در یک خانه ایرانیست. در این فروشگاه اینترنتی، ما همه آثار و محصولات را با دقت از میان دست ساز ها و دست بافته های ماهرانه و خوش ذوق هنرمندانی ایرانی انتخاب میکنیم

ارسال سریع کالا

استفاده از سریعترین و مطمئن ترین روش‌های ارسال کالا جهت تحویل کالای شما در کمترین زمان ممکن

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا تا 3 روز محصول خریداری‌ شده را تعویض یا به زیلاپیلا بازگردانید.

پشتیبانی آنلاین و تلفنی

کارشناسان ما در واحد ارتباط با مشتریان، برای پاسخ به سؤالات و حل مشکلات، به‌صورت آنلاین و تلفنی در خدمت شما هستند.

چرا زیلا پیلا؟

راهکارهای متنوعی که دنیای مدرن برای رفع نیازهای روزمره از جمله انتخاب و خرید کالا به افراد پیشنهاد می دهد، باعث افزایش سرعت و دقت در انجام این امور می شود. با این شرایط تازه دیگر کمتر کسی کالایی را بدون تحقیق و بررسی خریداری می کند. مشتریان پیش از خرید هریک از کالاهای مورد نیاز خود، با طیف وسیعی از انتخاب ها مواجه اند و در مقابل آن، به اطلاعات دقیق تری نیازمندند. دقت در ویژگی های هر کالا و دسترسی به اطلاعات صحیح نیاز اساسی مشتریان است. امروزه روش های نوین و هوشمندانه خرید، می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و همین امر موجب شده روزانه افراد بیشتری به جمع استفاده کنندگان سرویس های اینترنتی بپیوندند.

اصالت برند کالا

قیمت مناسب

ارسال اکسپرس

خدمات پس از فروش